2018 ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK ve GENÇ KALEM ÖYKÜ YARIŞMASI

5. -6. SINIFLAR

ÖDÜLLÜ ÖYKÜLERİ

 

BİRİNCİLER

 

OSMANIN SIRRI

CEREN ÖZPELİT

Öğretmeni: Gülşah Gümrahoğlu

Özel TAKEV Okulları

*            

 DÜNYA 2200’DE YOK OLMAMALI

 Aykut Mert IRAVUL

Öğretmeni: Gamze Güler

TED Ankara Koleji

 

İKİNCİ

          

KAYBOLAN NOTALAR

Cansu DOĞAN

Öğretmeni: Gamze Güler

TED Ankara Koleji

 

ÜÇÜNCÜLER

 

BABAMIN MASALCI TEYZESİ

 Elif Gülser GÜNGÖR

Öğretmeni: Gülistan Kaya Arslan

Aydın Bahçeşehir Koleji

*

SOKAKLARDA YAŞAMAK

SEMİHA DURU VARVİL

Öğretmeni:Elvan Karakuş

Aydın BAŞAK Koleji

*

BEN BİR MEŞE AĞACIYIM

NAZ ÖZER          

Öğretmeni:Funda Işıl Coşkun

ÖZEL GÜRÇAĞ OKULLARI

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

BİRİNCİ SINIFLARA ÖYKÜLER

 Emirhan ÇİFTÇİLİ

Öğretmeni:Oya Kepekçi

Özel Marmara Ortaokulu

*

SÜMBÜLLER ÇİÇEK AÇTI

 Selin KOCATÜRK

Öğretmeni:Gülistan Kaya Arslan

 Aydın Bahçeşehir Koleji

*

BEN KİMİM?

Aybar ORAN

Öğretmeni: Seval Yiğitsoy

İSTEK Acıbadem Okulları

*            

DOSTLUĞUN GÜCÜ

 Defne Nil ELMALIOĞLU

Öğretmeni:Nihan Çelik

Özel Marmara Ortaokulu

*

BENİM ADIM MAX

 Tuba BİTGEN

Öğretmeni:Elvan İkbal Akkan

TED Kayseri Koleji

*

GELECEĞİ KURTARACAK SON UMUT

 İrem AYDIN

Öğretmeni:Özge Belenli

ANKÜ GVO Okulları

*

KAĞIT

Nilsu KAÇMAZ

Öğretmeni:Gamze Güler

TED Ankara Koleji

*

İÇİMDEN GELEN UFAK SESLER

 Elif KESKİN

Öğretmeni: Eyüp Kara

Sakarya Eğitim Kurumları

*

ONU SADECE HİSSEDİYORUM

 Ece OĞUZ

Öğretmeni:Nildağ Demir

TED Ankara Koleji

*

GİZEMLİ TARİH ATLASI

 Ceylin AYDIN

Öğretmeni:Nildağ Demir

TED Ankara Koleji

*

KÜÇÜK BİR GÜLÜMSEME

Bora ASLANTAŞ

Öğretmeni:Eftal Süngü

TED Ankara Koleji

 

 ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

 GÜZÜN KURU COŞKUSU

 DOĞA ILGAZ SEVİNÇ

Öğretmeni: Esra Oklu

Özel Seymen Eğitim Kurumları

*

YALNIZ ÇOCUKLAR ÜLKESİ

 SAHRA TUNA

Öğretmeni: Didem Baransel

TED Bursa Koleji

*            

GELECEK DE BİR GÜN GELECEK

 İNCİ ÖZKÖK

Öğretmeni:Elvan Karakuş

Aydın Başak Koleji

*            

ELMAS GEZEGENE YOLCULUK

 ÇAĞAN EGEMEN ARSLAN

Öğretmeni: Dilek Karaçay

Özel Florya Final Okulları

*

ESRARENGİZ KAPININ ARKASI

 DURU SAHRA ESUN

Öğretmeni: Dilek Karaçay

Özel Florya Final Okulları      

 

DİL ANLATIM ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

 KİTAPONYA'YA YOLCULUK

NEHİR GÜCÜYETER

Öğretmeni:Özlem Barut

ITU GVO İzmir Okulları

*            

YÜREKLİ

REYYAN KÜÇÜKODACI

Öğretmeni:Özlem Barut

ITU GVO İzmir Okulları

*

BİR GURUR HİKAYESİ

 Nazlı TAHERİ

Öğretmeni:Elvan İkbal Akkan          

TED Kayseri Koleji

*            

ESRARENGİZ SAAT

 Ege YÜKSEL

Öğretmeni:Özlem Akyüz Güngör

TED Rönesans Koleji

*

MAVİ GÜL

 Sahra Bade KABADAŞ         

Öğretmeni:Ayşen Erdöl     

Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları

*

KÜÇÜK BİR UMUT

 Tuğsem GÜLAÇTI

Öğretmeni:Selda Cücen    

Ege GVO Gaziemir Ortaokulu         

*            

HÜNERLİ ELLER

YİĞİT KABASAKAL

Öğretmeni: Zahide Saatci          

 Özel Seymen Eğitim Kurumları

*

NEŞE DÜNYASI

IRMAK ALACATLI

Öğretmeni: G. Nihan Kayıkçı           

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji

*

PES ETMEYEN KANATLAR

 Selin ÇELİK

Öğretmeni: Emel Kabasakal            

ODTÜ GVO Ankara Ortaokulu        

*

GELECEKTEN BİR DAMLA

 Güzay Ceylin ÜNLÜ

Öğretmeni:Emel Kabasakal

ODTÜ GVO Ankara Ortaokulu        

*

ANI YAŞA

Aleyna Asya EKİNCİ

Öğretmeni:Nihan Çelik

Özel Marmara Ortaokulu

*            

KIRÇIL 

Öykü Su BOLAT

Öğretmeni:Seda YILDIZ

ANKÜ GVO Okulları

*

ENGELSİZ RENKLER

 DERİN YAMAN

Öğretmeni:Gülşah Gümrahoğlu       

TAKEV Eğitim Kurumları

*

GİZEMLİ SANDIK

 Zehra Dilara KOCAMAN

Öğretmeni:Eyüp Kara        

SAKARYA Eğitim Kurumları

*

 AMPUL

İREM TURKYILMAZ

Öğretmeni:Serkan Kabakçı

 İzmir Türk Koleji