2018 ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK ve GENÇ KALEM ÖYKÜ YARIŞMASI

7.-8. SINIFLAR

ÖDÜLLÜ ÖYKÜLERİ

 

BİRİNCİ

 

TİK… VE SON BİR TAK…

ZEYNEP AKDOĞAN

Öğretmeni:Didem Baransel

TED Bursa Koleji

  

İKİNCİLER

 

KAPALIYMIŞ SOKAK KAPILARI

Aslı Deniz             

Öğretmeni:Hüseyin Uskan

İTÜ GVO Beylerbeyi Ortaokulu

 

DOKTOR

MENEKŞE PERK

Öğretmeni:Seval Yiğitsoy

İSTEK Acıbadem Ortaokulu

 

SEVGİ Mİ BARIŞ MI?

Begüm YILDIRIM

Öğretmeni:Pınar Bilgin

 TED Ankara Koleji        


ÜÇÜNCÜLER

 

ÖLÜLERLE YAŞAMAK

GÜLCE SUNE    

Öğretmeni:Sümeyra Milan

Aydın Başak Koleji             

MEYVE KURUSU

DENİZ SÜNGÜ

Öğretmeni: Esra Oklu

Özel Seymen Eğitim Kurumları

 *

BENİ BIRAKMA

DİLARA YALÇIN 

Öğretmeni:

TED Ankara Koleji             

 * 

OYNAYACAK YER KALSIN BİZE!

Emre Özakpınar  

Öğretmeni:Duygu Uzan

İTÜ GVO Beylerbeyi Ortaokulu       

 

 JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

BİR DEMET HAYAL

AYŞE DURU KASIMCAN

Öğretmeni:Sezin Baran

Ted Ankara Koleji

 * 

7. KAT

DOĞA BOZBIYIK

Öğretmeni:Gizem Durmuş

Ted Ankara Koleji

 * 

KENDİ SONLARINI YAZANLAR

Ekin BALIM 

Öğretmeni:Merve Darınç Kaygusuz

 Özel Rota Ortaokulu

*              

ÇİKOLATALI KURABİYE VE SÜT

DEFNE UYSAL

Öğretmeni: Ayşegül Canku

Özel Marmara Ortaokulu

 *              

DÜŞ KASABASI

MAYA İDİL SOYLU

Öğretmeni:Esin Tat

ODTU GVO Ankara Okulları

 *              

MANİSALI CEMŞİT

AYLA ŞEN

Öğretmeni:RahimePehlivan

Özel Seymen Eğitim Kurumları

 *              

ÇOCUKLUĞUMA AÇILAN PENCERE

EDA ÖZDOĞAN

Öğretmeni:Kadriye Eroğlu

VKV Koç Ortaokulu

 * 

SAHNE SENİN

Aslı Karapınar

Öğretmeni:Muzaffer Sungur

İzmir Gelişim Koleji

 *              

KADER

Beren YALÇIN

Öğretmeni:

ODTU GVO Mersin Ortaokulu

 * 

CAN DOSTU

Berkay Sertuğ Karaağaç

Öğretmeni: Esra Özahıshalı

Özel Marmara Ortaokulu

 

ÖZGÜRPENCE ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

İNSAN

Egemen RENDA

Öğretmeni:Sıdıka Dinçer

 VKV Koç Ortaokulu

*

 SADIK

EGE ONAT         

Öğretmeni:Ayşegül Canku

Özel Marmara Ortaokulu

 * 

HAYALLER GERÇEK OLSA

Dilay Elif DEMİRKAZIK

Öğretmeni:Güler Sezgin

TED Ankara Koleji

 * 

GÖZYAŞLARINDA SAKLI ÜMİTLER            

İSMİHAN UĞURLU

Öğretmeni:Pınar Bilgin

TED Ankara Koleji

 *              

ENGELSİZ TIRMANIŞ

İPEK KARSLI

Öğretmeni:Güler Sezgin

TED Ankara Koleji

 * 

GECEKONDU ÇOCUKLARININ DOSTLARI

ELİF KIRIM

Öğretmeni: Damla İpek

ANKÜ GVO Ortaokulu

 

DİL ANLATIM ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

 ÇOCUKLUĞUMUN KUM TANELERİ

MERVE SARIHAN            

Öğretmeni:Nazmiye TUNCER

ODTÜ GVO Kayseri Ortaokulu

*              

JENNİFERİN RÜYASI

İLAYDA KURKAL

Öğretmeni:Özlem Çolak

Özel IŞIKKENT Ortaokulu

 * 

YAŞAM BAĞIMLISI

NEHİR BOZDEMİR           

Öğretmeni:

Özel Adana Koleji

 * 

ESMERALDO

GAMZE DURAN

Öğretmeni:Gülşah Solakoğlu Yaya

Özel Rota Ortaokulu

 *              

SON RÜYA         

ZEHRA DAĞLI

Öğretmeni: Feray Türköz

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji

*              

HEDİYE

SELİN DOĞAN

Öğretmeni:Pınar Bilgin

TED Ankara Koleji

 *

ÖZLEMİN TATMİNLİĞİNDE, UMUDUN IŞIKLARI YANAR

İncigül Çiftçi

Öğretmeni:Muzaffer Sungur

İzmir Gelişim Koleji

 * 

MANEVİ HEDİYE

CEREN BAYRAK

Öğretmeni:Sinem Ertapan

Özel Marmara Ortaokulu

 *              

SESSİZ DÜNYAM

ÖZÜMAY  ERAYDIN

Öğretmeni: Serpil Kömürcüoğlu

Aydın Başak Koleji

 - 

KOCA YÜREKLİ BABAM

 EKİN KILBAŞ

Öğretmeni:Elif Öktener

Özel Fenerbahçe Eğitim Kurumları

 - 

EN KARANLIK YERDE BİLE

LARA   LAÇİN

Öğretmeni:Güler Sezgin

TED Ankara Koleji

 - 

HAYAT ÇOCUK OYUNCAĞI DEĞİL

ZEYNEP BÜLBÜL

Öğretmeni:Pınar Çiçek

 VKV KOÇ Ortaokulu