2020 ÖZGÜR PENCERE GENÇ KALEM (Lise) ÖYKÜ YARIŞMASI DERECE VE ÖDÜLLER


BİRİNCİ

"ÇİLEK KOKUSU VE DENİZ GÖZLER"  DERSU KENDİRCİ

ODTU GVO Mersin Anadolu Lisesi

Öğretmen:


 

İKİNCİLER

 “TEKTİP FABRİKASI”  SİMAY ONÜŞ

İzmir Amerikan Koleji

Öğretmen: Aslı Gülsün Başaran

***

“KAPILARI AÇMAK”  GÜLSEVİN BAHÇELİ

Manisa Lisesi

Öğretmen: Mustafa Can


 

ÜÇÜNCÜLER

 

“FISILTI”  DAMLA DUMAN

Tarsus Amerikan Koleji

 Öğretmen: Mikail İncir

***

“KEŞİF”  NİHAN PINAR ÇAMUR

ODTU GVO Ankara Lisesi

 Öğretmen: Ayşe Bilgin

***

“ŞEHRİN IŞIKLARI”   SELİN DENİZ AKDOĞAN

Üsküdar Amerikan Koleji

Öğretmen: Tuhfe Toçoğlu

 


 

 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ


“8 VE 80”   Deniz Kır

ODTU GVO Ankara Lisesi

Öğretmen: Ayşe Bilgin

***

“SON FIRÇA DARBESİ”  LARA BERFİN PEHLİVAN

TED Ankara Koleji Lisesi

Öğretmen: Gizem Atala

***

 “SOĞUYAN RENKLER”  BEYZA AKGÜNER

Fenerbahçe Koleji

Öğretmen: Merve Aksel Dündar

***

“ÜÇ BİLİNMEYENLİ DENKLEMDE  OLMAK”  ELİF NAZ ÖZDURAN

Bodrum Bilnet Lisesi

Öğretmen: Yasemin Ardıç

***

“EN AZ HER ŞEY KADAR”  CANSU TACİM

Bilfen Çayyolu Fen Lisesi

Öğretmen: Behice Göde Kılıç

***

“SONSUZLUK SENFONİSİ”  BERİL YENİCE

Edirne Bahçeşehir  Fen Ve Teknoloji Lisesi

Öğretmen: Gülgün Bakkal


 

ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

“HUZURUN ÇAĞRISI”      MEHMET BATUHAN AVCI

Özel Beylikdüzü Gökkuşağı  Anadolu Lisesi

Öğretmen: Sema Özveren

***

“KÜÇÜK LAV LAMBASI BALONCUĞU”  ASLI ÖKTEM

ODTU GVO Ankara Lisesi

Öğretmen: Işın Fatma Koparıcı

***

“ANIMSAMA”          MELİSA ABAY

Özel Çakabey Lisesi

Öğretmen: Ayhan Aypak

***

“APARTMAN”  ASLI AKKUŞ

Seymen Eğitim Kurumları

Öğretmen: Halide Çakmak

***

“GEMİLER BATINCA”  NEHİR ÜNAL

ODTU GVO Ankara Lisesi

Öğretmen:İlkim Odabaş Sever


 

DİL ANLATIM ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

“10 kOYUN”  MELİSA ATMACA

Seymen Eğitim Kurumları

Öğretmen: Yonca Örgüç

**

“EKMEK KIRINTISI”          Merve SARIHAN

ODTU GVO Kayseri Lisesi

Öğretmen: Yasemin Sarıalan

***

“KUMRU”   AYŞE DENİZ KARABEY

TED Ankara Koleji

Öğretmen: Buket Şafak Ciğeroğlu

***

“HİSSETMEK”  MEHMET DÜHAN IŞIKALAN

TED Eskisehir Koleji

Öğretmen: Hilal Şengel

***

“BEN HALA ON YAŞINDAYIM” İREM ERDİK

Fenerbahçe Koleji

Öğretmen: Elif Özen

***

“AZAR”  ALARA AZRA DOĞAN

İzmir Gelişim Koleji

Öğretmen: Muzaffer Sungur

***

“DÖRT MEVSİM KIŞ”  CEM YILDIZ

Tarsus Amerikan Koleji

Öğretmen: Bilgen Milas

***

“PAPATYALARDAYIM”     KÜBRA SUBAŞI

Bilfen Çayyolu Fen Lisesi

Öğretmen: Behice Gözde Kılıç

***

“YANSIMA” AYÇA NUR DAĞ

Atayurt Okulları

Öğretmen: Hilal Duman

***

“KARANFİL”  DENİZ KOÇAK

İzmir Türk Koleji

Öğretmen: Sibel Şentay