2020 ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK ÖYKÜ YARIŞMASI 5-6. SINIFLAR DERECE VE ÖDÜLLER

 

BİRİNCİLER

“ EKRAN RESMİ”  Esma Koçak

ODTU GVO Kayseri Özel Erkilet Ortaokulu

Öğretmen: Nazmiye Tuncer

***

“SATRANÇ ÜLKESİ”  Özge Gültekin

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Gamze Güler

 


 

İKİNCİLER

“DÜŞÜNCELER HAPİSHANESİ”  Zehra Çevik

Aydın Başak Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Elfide Ulusan

***

“ ALFA”  Ela Naz Erdoğan

ODTU GVO Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Şefika Uçak Üstün


 

ÜÇÜNCÜLER


“YEDİNCİ KITA”  Defne Cebiroğlu

İstanbul Özel Marmara Ortaokulu

Öğretmen: Sinem Ertapan

***

“BİR DAMLA HAYAT”  Ceyda Özbükücü

Antalya Koleji Muratpaşa Okulu

Öğretmen: Fatma Özver

***

“ ZAMANIN DERİNLİKLERİNDE”  Zeynep İrem Yiğin

Aydın Özel Değişim Koleji

Öğretmen: Seçil Şahin


 

ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLLERİ

 

“ÖZGÜR BİR KUŞ”  Deniz Taşkıran

İDV Özel Bilkent Ortaokulu

Öğretmen: Sinem Yıldırım

***

 “TÜRKÇE DİYARINA YOLCULUK”  Ceren DİLEK

İSTEK Özel Acıbadem Ortaokulu

 Öğretmen: Elif GÜMÜŞ

***

“PAMUK NİNE”     Ömer Alp Danış

VKV KOÇ Ortaokulu

Öğretmen: Tuğçe Çulhaoğlu Atasayan

***

“BENİM ADIM PALAMUT AĞACI”      Zeynep Akça İlalan

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Nehir Özdil

 ***

"GÜLÜMSEYEN ÖĞRETMENLER"      Derin Doğan

İstanbul Özel Marmara Ortaokulu

Öğretmen: Nihan Çelik


 

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ


“ÖZGÜRLÜĞE YOLCULUK”     Nehir Bavlı

Özel Adana Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Aytün Yetgin

***

 “ZORLU OKUL YOLLARI”  Derin Toplan

İzmir Gelişim Koleji Ortaokulu

Öğretmen:  Ayşen Öz

***

 “YEŞİL TEPE”        Deniz Efe Aydın

ODTÜ GVO Ankara Ortaokulu

Öğretmen: Sevcan Pehlivan

***

 “GÖLÜN RUHU”    Irmak Cengiz

Seymen Darıca Ortaokulu

Öğretmen: Tuba Dağdeviren

***

 “BİR DİSLEKSİNİN HAYATI “ Nil Başterzi

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Ortaokulu

Öğretmen: Damla İPEK 


 

DİL ANLATIM ÖDÜLLERİ

 “HİPOPOTAMYA”  Duru Köse

TED İzmir Koleji Ortaokulu

Öğretmen: İpek Çakmak

***

PENCERE KENARINDA Naz Aynacı

Aydın Başak Koleji

Öğretmen: Elfide Ulusan

***

“YANILTAN IŞIKLAR”  Nisa Ecrin Korkmaz

Özel Sakarya İlke Okulları

Öğretmen: Ece Özlem Kocakaya

***

“SAKLI TABLO”    Beritan Rakya Tatlı

Mersin Toroslar Bahçeşehir Ortaokulu

Öğretmen: Tuğba Kıroğlu

***“

“KÜÇÜK KÖPEĞİN HİKAYESİ”  Naz Türkseven

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Gamze Güler

***

 “BAY TASARRUF”   Rana Erçetin

Özel Konyaaltı Bahçeşehir Koleji

Öğretmen: Derya Bozkurt

***

“MİNİK YAZAR”    Dilek Ekin Erna

TED Kocaeli Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Özge Gürler

***

“PALYAÇOLAR RENK KARNAVALI MIDIR?”  Zehra Gökçınar

İDV Özel Bilkent Ortaokulu

Öğretmen: Sinem Yıldırım

***

“RÜZGAR GÜLÜ”  Yiğit Kerem Boztepe

Özel Büyükçekmece Boğaziçi Koleji

Öğretmen: Merve Alper

***

“KARTOPU KÜRESİ”  Tara Fertelli

Fenerbahçe Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Gönül Şerife Yılmaz

***

 “DENİZE MANZARALI”  Derin Karalı

Fenerbahçe Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Elif Öktener

***

“SÜPER KAHRAMAN KİM?”     Tolga Tanrıbuyruğu

Özel Bilfen İzmir Bornova Ortaokulu

Öğretmen: Müberra Yağmur Duru

***

"YARDIM EDİN" Helin Arjin Tunç

İstanbul Özel Marmara Ortaokulu

Öğretmen: Sinem Ertapan

***

“KARANLIĞA SAVRULAN KAZMA”  Tan Esat Tacettin

ODTU Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Şefika Uçak Üstün

***

“CAMDAN HAYAT” Işıl Işık

Aydın Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Ali Kemal Coşkuner

***

“KOCAMAÇ ORMANINDA ARKADAŞLIK” Doruk Altan

Antalya Koleji Muratpaşa Ortaokulu

Öğretmen: Fatma Özver

***

NE ÇABUK UNUTTUN?”  Ayda Coşkun

Başkent Üniversitesi Ayşeabla Ortaokulu

Öğretmen: Mukadder Küren

***

“MATEMATİK DÜNYASI”  Maya Koca

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Temel Demirci

***

“ZAMAN PARADOKSU”   Yağız Eren Şahin

Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Ortaokulu

Öğretmen: Damla İPEK