2020 ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK ÖYKÜ YARIŞMASI 7-8 SINIFLAR DERECE VE ÖDÜLLER


BİRİNCİLER

“SARILIN”  İkra Sıla Kadem

Aydın Değişim Koleji

 Öğretmen: Seçil Şahin  

 ***

“ANNEMİN ÇOCUKLUĞU”        Fatma Naz  Arslan

Antalya Koleji Muratpaşa Ortaokulu

Öğretmen: Gülüş Nihan Kayıkçı



İKİNCİLER


 “SÖYLEYEMEDİKLERİM”         Kaan Sarp Mutlu

VKV Koç Özel Ortaokulu

Öğretmen: Hakan Karakullukçu


***

“YAPAY DÜNYA”  Yiğit Kabasakal

Seymen Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Zahide Saatçı


 

ÜÇÜNCÜLER


“MERHAMET” Meryem Su Elçi 

Özel Adana Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Mehmet Mustafa Nilüfer

***

“BEN ÇOCUK”       Liva Erkul

Aydın Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Gülistan Kaya Arslan

***

“SOKAĞIN KARANLIĞINDA CILIZ BİR RUH” Bekir Efe Özbek

ODTU GVO Ankara Ortaokulu

Öğretmen: Senem Bodur


 

ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLLERİ


”ANNEM ÇOK GÜZEL DEĞİL Mİ?”  Defne Akdemir

İzmir Gelişim Koleji Ortaokulu

Öğretmen:Mutlu Berktaş

***

”HAYAT OYUNU”Alp Osman Biçersin

İSTEK Özel Acıbadem Ortaokulu

Öğretmen: Seval Yiğitsoy

***

“ANKA”        Hüma Nurasel Güner

Darıca Seymen Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Tuba Dağdeviren

***

“TUTSAK ÇOCUKLUĞUM”       Kaan Kumlu

ODTU GVO Ankara Ortaokulu

 Öğretmen: Senem Bodur



JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ


“BEYAZ GEMİLER”         Eylül Karakaşlıoğlu

İzmir Türk Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Şiar Ogün Güzel

***

“SES VER”  Nilsucan Özdöl         

İDV Özel Bilkent Ortaokulu

Öğretmen: Sinem Yıldırım

***

”LGS’Yİ SOLLAMALIYIM”        İrem Çoban

    Muhsin Yazıcıoğlu Ortaokulu

Öğretmen: İbrahim Şahin

***

“GÜLÜMSEYEN GÖZLER”        Eylül Ada Bozkurt

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Güler Sezgin

***

“TUTUNACAK BİR DAL”  Aslı Çelik    

Balıkesir Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Tuba Çetin

***

“MUTLULUĞUN ANAHTARI”  Lal Şenay Ündey

İzmir Menemen Gelişim Koleji

Öğretmen: Aylin Yalçın


 

DİL ANLATIM ÖDÜLLERİ


“ÇİKOLATALI DONDURMA”    İdil Ada Aydos

VKV Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Sıdıka Sayın Dinçer

***

“ÖĞRETMENİN SINIFLA İMTİHANI”   Ahmet Talha Akbulut

TED Ankara Koleji Ortaokulu

Öğretmen: ?

***

“UZAYA MERDİVEN DAYAMAK” Naz Özer

Özel Gürçağ  Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Göksenin Şahin

***

“ORMAN BELEDİYESİ” Berke Akyürekli

Özel Işıkkent Ortaokulu

Öğretmen: Arzu Kaya

***

“KİTAPLAR VE İNSANLAR”      Selin Kocatürk        

Aydın Bahçeşehir Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Gülistan Kaya Arslan

***

“ELDEN KAÇAN ÇOCUKLUK”Begüm Koç

ODTU GVO Ankara Ortaokulu

Öğretmen: Aras Gence Öztürk

***

“KIRIK SANDALYE” Ela Bade Şahin    

ODTU GVO Kayseri Erkilet Ortaokulu

Öğretmen: Nazmiye Tuncer

***

"DOSTUM"  Dilara Başaran

İstanbul Özel Marmara Ortaokulu

Öğretmen: Ayşegül Canku

***

 “ŞEFFAF HAYAT”  Melodi Akbaba

Aydın Başak Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Serpil Kömürcüoğlu

***     

 

“KURTARICIM”  Tuba Eda Anaç

Özel Şahinkaya Ortaokulu

Öğretmen: Gülnur Özben

***

“UMUDUN ÇIĞLIĞI”  Semiha Duru Varvil     

Aydın Başak Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Sümeyra Milan

***

“BÜYÜK LİDER VE KÜÇÜK KÖPEĞİ”           Nehir Tanrısevdi

Aydın Başak Koleji

Öğretmen: Sümeyra Milan

 

***

“BİR TABİAT ÖYKÜSÜ”  Sahra Bade Kabadaş 

Fenerbahçe Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Elif Oktaner

***

“BAKIP DA GÖREMEDİKLERİMİZ”  Ali Haydar Harman 

SEV Tarsus Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Aygün Atasever

***

“ÇANTADA NE VAR? “  Aleyna Zafer

Seymen Eğitim Kurumları  

Öğretmen: Zahide Saatçi

 

 ***

“ŞİDDETSİZ RÜYA”  Edasu Çelik

Aydın Başak Koleji Ortaokulu

Öğretmen: Serpil Kömürcüoğlu